RASENGAN
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

RASENGAN

Role Playing Game for Naruto Fans.
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Prawa autorskie!

Go down 
AutorWiadomość
Tsunade
Kage
Tsunade


Female
Liczba postów : 113
Age : 67
Registration date : 23/04/2007

Karta Postaci:
Health points:
Prawa autorskie! Left_bar_bleue5500/5500Prawa autorskie! Empty_bar_bleue  (5500/5500)
Chakra:
Prawa autorskie! Left_bar_bleue6200/6200Prawa autorskie! Empty_bar_bleue  (6200/6200)

Prawa autorskie! Empty
PisanieTemat: Prawa autorskie!   Prawa autorskie! Icon_minitimePią Maj 04, 2007 5:57 pm

Forum:
Forum oraz RPG zostały w pełni zrobione przeze mnie - Julię - Tsunade.
Małej pomocy udzielili mi:
Naruto oraz Sasuke.
Grafika:
Grafika naszego forum została wykonana lub znaleziona przez Tsunade.
Głównymi źródłami była Manga - Naruto.
Wszelkie ikonki są owocami ciężkiej pracy Tsunade nad programami do grafiki - tak, więc zastrzegam sobie wszelkie prawa autorskie.
Emotki pochodzą z różnych stron internetowych, z których zostały pobrane kilka lat temu za zgodą samego autora.
Główny obrazek jest efektem ciężkiej pracy z programami Tsunade a tło jest czystym patternem.
Wszelkie inne obrazki zamieszczane na forum, są pobierane z innych stron o tematyce Mangi i Anime - Naruto. Nie zapisujemy sobie tych stron, lecz dodajemy do linków na forum, by jakoś zrekompensować naszą pożyczkę. Natomiast, jeśli autor czuje się urażony, schłostany, dobity oraz pogwałcony i okradziony ma prawo powołać się na siłę wyższe tego forum, swoje prawa oraz ma prawo wyciągnąć z tego konsekwencje sądowe. Mimo wszystko jednak bardzo przepraszamy i uwzględniamy, że reklama znajduje się na naszym forum. Jednak, jeśli zdarzy się, iż danej reklamy zabraknie, należy powiadomić mnie - Tsunade o jej braku i podać stronę, a umieszczę ją w najbliższych dniach.
Informacje:
Informacje znajdujące się na forum pobierane są z przeróżnych stron o tematyce Mangi oraz Animy Naruto. (...)

Jestem konsekwentna swoich działań, tak, więc całą odpowiedzialność zrzucam na siebie.
Prawa autorskie zastrzeżone.

My, administratorzy, nie bierzemy odpowiedzialności na siebie, za to, co umieszczacie w postach oraz na forum.
Jeśli coś ukradniecie - sami za to odpowiadacie.
Przypominam również, że nie można, umieszczac reklam innych stron ani spamu w nieprzeznaczonych na to miejscach lub w waszych podpisach.
Powrót do góry Go down
https://rasengan.forumpolish.com/
 
Prawa autorskie!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RASENGAN :: Forum & RPG :: Forum :: Zasady-
Skocz do: