RASENGAN
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

RASENGAN

Role Playing Game for Naruto Fans.
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Dostępne Wioski

Go down 
AutorWiadomość
Tsunade
Kage
Tsunade


Female
Liczba postów : 113
Age : 67
Registration date : 23/04/2007

Karta Postaci:
Health points:
Dostępne Wioski Left_bar_bleue5500/5500Dostępne Wioski Empty_bar_bleue  (5500/5500)
Chakra:
Dostępne Wioski Left_bar_bleue6200/6200Dostępne Wioski Empty_bar_bleue  (6200/6200)

Dostępne Wioski Empty
PisanieTemat: Dostępne Wioski   Dostępne Wioski Icon_minitimeSob Maj 05, 2007 1:42 pm

W Naruto, możemy rozróżnic wiele wiosek shinobi.
Na naszym forum jest dostępna ( narazie ) jedna zależna wioska oraz jedna niezależna.


KONOHA
Historia
Spis Mieszkańców
Kodeks Shinobi


Dostępne Wioski Wioska12 Dostępne Wioski Dzwi10
_______________________


Nie miejcie pretensji że jest tylko jedna. Zrobiłam tak, ponieważ chcę wam pokazac i was zaznajomic z funkcjonowaniem naszego forum. Mając was w jednej wiosce i będąc waszym Hokage bede miała wygodniej szczerze mówiąc. W czasie gry, gdy liczba naszych użytkowników się powiększy, dodaną zostane nowe wioski.

Jednak jeśli jesteś odważnym shinobi, chcesz byc wolny i odkryc to co nieznane, możesz zostac tzw. Niezależnym Ninja.
Należące do Ciebie wnet tereny niezależne, które są z pozoru puste, odkryją przed Tobą swoje tajemnice... Pamiętaj jednak że na tamtych terenach żyją również inni, wolni i niebezpieczni shinobi. Jeśli wybierzesz tę drogę, nikt Ci nie obieca że zdążysz tam przetrwac. Zdany jesteś tam sam na siebie...

Jeśny natomiast posiadacie ogromną ilosc SP, możecie wykupic tworzenie własnej wioski. Wymyślacie swoją nazwe, historie, miejsce i miejsca w wiosce. Nienstety jest to bardzo kosztowne... Ale licze, życzę powodzenia i mam nadzieje że komuś uda się kiedyś stworzyc swoją własną Gakure.

Tak więc podejmijcie dobry wybór!

W razie niejasności, prosze o zadawanie pytań w dziale FAQ.
Powrót do góry Go down
https://rasengan.forumpolish.com/
 
Dostępne Wioski
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RASENGAN :: Forum & RPG :: Forum :: RPG-
Skocz do: